Demonte Konteyner MO-13
Anasayfa » Konteyner Yapılar » Demonte Konteyner » Demonte Konteyner MO-13
Demonte Konteyner MO-13

Konfor ve güvenliği sağlam çelik çerçeve ve poliüretan veya taş yününden optimum yalıtımla birleştiren bir yapı olan Modül T şantiye kabinimizi tercih edin. Kolayca kurulabilen ve modüler olan bu ürün, ofisler, toplantı odaları veya yatakhaneler için özelleştirme seçenekleriyle ihtiyaçlarınıza uyum sağlar. Hareket kabiliyeti ve istifleme yetenekleri, Modül T şantiye kabinini gelişen şantiyeler için ideal çözüm haline getiriyor; bunların tümü 24 ay garanti ve hızlı satış sonrası servisle güvence altına alınıyor.

  • Önceden monte edilmiş veya kit olarak teslim edilir
  • Hızlı montaj: 2 saat!
  • Teslim süresi: 2/3 hafta
  • İstiflenebilir ve yan yana yerleştirilebilir bungalovlar
Hızlı teklif al Ürün kataloğu
Modüler Yapıda Konteyner Üretimi

Her inşaat projesi benzersizdir, bu nedenle özel konteynerlerin tasarımı ve üretiminde uzmanız.

Etkinlikler & Fuarlar İçin Özel Yapılar

Etkinlikler, fuarlar ve sergiler için geçici yapılar. Satış odaları ve sergi standları. İkram alanı. Etkinlikler için resepsiyon ve servis alanları. Geçici kutular ve sahne arkası. Basın odaları.

Şantiye Yatakhaneleri & Salonlar

Seyahat eden çalışanlar için geçici konaklama çözümleri. Geçici idari ihtiyaçlar için modüler ofisler. Toplantı odaları ve eğitim alanları.

Eğitim Sektörü İçin Konteyner

Artan kayıtlara uyum sağlamak için geçici sınıflar. Genişleyen okullar için idari ofisler. Geçici laboratuvar ve araştırma alanları.

İnşaat Sektörü Konteyner Üretimi

Saha çalışanları için şantiye tabanı . Ekipman depolama için konteynerler. İnşaat proje yönetimi için geçici ofisler. WC, duş ve şantiye soyunma odası.