WC, Tuvalet Konteyneri – MS-34

WC, Tuvalet Konteyneri – MS-34

WC, tuvalet konteyneri MS-34, taşınabilir tuvalet çözümleri sunan pratik ve kullanışlı ürünlerdir. Her türlü açık hava etkinliğinde ve inşaat alanlarında ihtiyaç duyulan hijyenik tuvalet ihtiyacını karşılamak için idealdir. Taşınabilir olmaları sayesinde kolaylıkla istenilen yere yerleştirilebilir ve hızlı bir şekilde kurulabilir. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olup uzun ömürlüdür. İçerisinde kimyasal bir madde kullanılarak kötü kokuların önlenmesi sağlanır. Hijyen ve temizlik ön planda tutularak tasarlanmıştır. Kolayca temizlenebilir ve bakımı kolaydır. WC konteynerleri, taşınabilir tuvalet ihtiyacını karşılamak isteyenler için ideal bir seçenektir ve kullanıcılarına konforlu bir deneyim sunar.

Fiyat :

Açıklama

WC, Tuvalet Konteyneri MS-34( wc konteynerleri  ve  tuvalet konteynerleri ), tüm şantiyelerde ve özellikle inşaat  ve  madencilik sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların yaşam alanlarında kullanılan sandviç panel modüllerdir.

Module-t, dünyanın her yerinde wc ve tuvalet konteynerleri tedarik ediyor ve kuruyor.

Wc & tuvalet konteynerlerimiz setli olup standart ölçüleri 1.50×2.50, 2.00×2.50m, 4×2.50m, 6.00×2.50m ve dış yüksekliği 2.60 m’dir. Sıhhi bungalovlar  (WC konteyneri ve tuvalet konteyneri) isteğe bağlı olarak özelleştirilebilir ve boyutlandırılabilir.

 

Hijyen ihtiyacı şantiyelerden doğadaki aktivitelere kadar her mekanda olmazsa olmazdır. Ve bu ihtiyaçlara yönelik çözümler hijyenik kaplar ile oluşturulabilir. MODULE-T, sıhhi konteynerlerde her iki seçeneğin kombinasyonları için tekil tuvalet veya wc konteynerlerini çoklu konteynerlerle birleştirmek için çeşitli seçenekler sunar . MODULE-T, 1.50×2.50’den 6.00×2.50’ye kadar değişen ebatlarda gelirken, dış yükseklik 2.60’ta sabit kalıyor. Yüksek kaliteli galvanizli ve boyalı çelikten ve paneller arasına sıkıştırılmış izolasyon malzemesinden yapılan hijyenik kaplar uzun süre dayanabilir. İzolasyon kalınlığı 100 mm’ye kadar uygulanarak hava şartlarından ekstra koruma sağlanır.

 

Hijyenik ve kullanışlı bir çözüm olan WC konteyneri MS-34, taşınabilir tuvalet ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Çeşitli açık hava etkinliklerinde, inşaat alanlarında ve acil durumlarda kullanılabilirler. Sağlam yapıları, dayanıklı malzemelerden üretilmeleri sayesinde uzun ömürlüdür. İçerisinde bulunan özel kimyasallar, kötü kokuların oluşumunu engeller ve hijyen seviyesini korur. Kolay taşınabilirlikleri sayesinde istenilen her yere hızlı bir şekilde yerleştirilebilirler. Konteynerler, kullanıcıların konforunu ön planda tutan ergonomik tasarımlara sahiptir. Temizlik ve bakımı kolaydır, hijyenik bir ortam sağlar. WC konteynerleri, insanların tuvalet ihtiyaçlarını pratik bir şekilde karşılamak ve hijyen standartlarını korumak isteyenler için ideal bir seçenektir. Taşınabilirliği, dayanıklılığı ve kullanım kolaylığıyla her türlü mekanda güvenle kullanılabilir.

 

WC-Tuvalet konteyneri MS-34, taşınabilir ve çok yönlü bir çözüm sunarak tuvalet ve wc ihtiyaçlarını aynı anda karşılayan pratik ürünlerdir. Her türlü açık hava etkinliği, inşaat sahası veya kamp alanında kullanılabilirler. Sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan bu konteynerler, uzun ömürlü kullanım sağlar. İçerisinde tuvalet ve duş kabini bir arada bulunur ve kullanıcılara maksimum konfor sunar. Özel tasarlanmış hijyenik sistemleri sayesinde kötü kokuların önlenmesi ve hijyen standartlarının korunması sağlanır. Kolay taşınabilirlikleri ve hızlı kurulum özellikleri ile istenilen her yerde kullanılabilirler. WC-Tuvalet konteyneri MS-34, pratik ve kullanıcı dostu yapısıyla tuvalet ve duş ihtiyacını aynı anda karşılamak isteyenler için ideal bir seçenektir. Yüksek kaliteli malzeme ve işçilikleri ile uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“WC, Tuvalet Konteyneri – MS-34” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir